Admin

Honor Roll

2023-2024

1st Quarter

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Laila Alam, Luca Andries, Jack Barry, Katherine Beeler, Bodhi Binetti, Alexander Binnie, Ella Brick, Killian Briggs, Luke Butler, Keillor Cherrits, Anna Engel, Margaux Epter, Spencer Firestone, Samuel Fleming, Griffin Giles, Kyle Gillette, Sofia Guerra, Parker Gutterman, Annika Haile, Zackary Hart, Alison Hewitt, Hunter Hoehn, Kaylani Kasnia-Herman, Addison Kelly, Marco Kibel DeCola, Charlie Kozma, Chloe Moor, Bailey Moura, Owen Mulligan, Frances Nathan, June Nathan, Alan Pastran, Aidan Prezzano, Olivia Pulver, Maya Quon-Youle, Nash Roberts, Anna Savolainen, Sophia Schofield, Lena Sealey-Nicotra, Elyse Seldin, Emily Seldin, Bianca Spinelli, Ezra Steinman, Malcolm Stewart,  Lindon Stout, Nathaniel Strassberger, Delilah Tumolo, Adrielle Whidbee, Colin White, Lucas White

Grade 11

Jeremiah Boyd, Naomi Bozenski, Noah Browne, Mateo Chamorro, Sarah Coggeshall, Mia Cokonis, Wallace Cole,  Braedon Connolly-Rebholtz, Sophie Derman, Francisca Dickens, Lisanne Epter, Laila Eshel, Addison Fountain, Henry Frischknecht, Shea Gallagher, Jason Gisby-Hanks, Luke Gisby-Hanks, Jillian Hanna, Alexander Herr, Seth Hoag, Trayse Kasnia-Herman, Gretah Kilmer, Molly Leary, Henry LeHane, Lara Azevedo, Jack Louden, Jack Longman, Connor Meltzer, Amanda O’Han, Ryan Phillips, Ryan Pinzel, Annie Prezzano, Parker Ruger, Emilia Ruiz-Michels, Hannah Sharp, Kelly Thai, Jesse Tompkins Jr., Kayden Torgersen,    Sadie Traudt, Zoe Ulrich, Laila Valentino, Maya Williams, Charlotte Woods

Grade 10

Rajan Alam, Isabel Carpenter, Joslan Carter, Mason Decker, Nathan D’Ordine, Greyson Ferber, Eleanor Firestone,  Sawyer Giles, Amaia Hayes, Silvia Higgins, Chase Hoehn, Adrian Jensen, Caswell LaRose, Nora Lopez, Angeles Lucas-Garcia, Beatrice Macdonald, Brandon Martinez, Nathaniel Mastroeni, Jack Melious, Zsuzsanna Moore, Jackson Morton, Jayden Pastran, Giovanna Pozza, Anna Quattrone, Alan Raitt, Haven Ramsey, Madison Ranalli,      Gabriel Renaldo, Abigail Roger, Kaia Rouse, Elliot VanSteenburg, Genevieve Wahlgren, Harry Whidbee, Juliette Wisniewski

Grade 9

Drew Cuyler, Gwendolyn Dampf, Zeneldine Daoud, Nico Dentico, Erin Donnelly, Lucy Flemming, Claire Frischknecht, Maddox Gallagher, Fernanda Garcia-Santiago, Jayden Gonzalez, James Jacox, Samuel Kanlong, Riley Kappeller,  Maclain Kelly, Bella Kemp, Jack Mc Coll, Neile Murray, John Nevarez, Isabella Ortiz-Morales, Violet Renaldo, Makayla Robinson, Nina Smith, Calvin Steele, Griffin Stewart, Rose Wheeler, Collin Winters

HONOR ROLL

Grade 12

Reagan Aierstok, Jaden Annese, Mason Compton, Eamon Erdman, Hunter Gutterman, E Jeffreys, Carter Lewis, Danica Milliot, Keegan Muff, Charlotte Nathan, Gian Rivera, Brendan Rose, Paige Sheppard, Declan Walther

Grade 11

Annabel Allen, Lily Archer, Finley Dalu, Alaina Dampf, Melkitu Dentico, Zain El-Jabari, Brady Fisher, Skyler Greene, Adriana Jones, Abaigail Jurkowski, Bennett Knoop, Len Koglmeier, Willa Kurtz, Fiona Murray, Genevieve Oleszewski, Dhru Patel, Grady Pietras, Asta Reedtz, Danielle Rocco, Gaven Salerno, Sean Satta, Jacob Stephan

Grade 10

 Matan Alperson, Sunday Ault Nolan, Jake Bennett, River Charles, Abigail Connolly, Raymond Eckert, Macilyn Eighmy, Kais Hejazi, Olivia Hoffstatter, Wolf Kibel DeCola, Isabella Maiorino, Mackenzie Massarone, Alana Park, Joseph Pociask, Liam Spellman, Hunter Szabo,          Noah Thomas, Violet Turck, Landon Williams

Grade 9

Hayden Bettigole, Paige Boehm, Maura Cuyler, Ella Donnelly, Graham Elliot, Eleanor Ellis, Liam Flanagan, Jack Fowler, Coraline Gallagher-Roberts, Grayce Lewis, Archer Norwood, Carys Protheroe, Holly Roberts, Greyson Sanderson, Sophia Santoro, Jada Smith, Eliza Strassberger, Ayden Su, Emerson Twomey, Winnie Wang, Anna Weld

 HONORABLE MENTION

Grade 12

Jerriemy Chilson, Vanessa Lucas-Pablo, Maria Santiago, Ivo Uebbing, John Zehnick IV

Grade 11

Jackson Condes, Lucas-Henri Dupont, Joseph Ramirez, Madeline Santoro, Benjamin Wheeler, Christopher Winters

Grade 10

Alexander Aierstok, Atticus Hagen, Luca Hammill-Dutt, Addison Kalafala, Troy Martin, Fisher Mundigo, Isabella Pendergast, Gregory Reed, Jonathan Schreiber, Ian Torgersen,        Synthia Velie, Calder Wright

Grade 9

Laura Bancroft, Malcolm Brisee, Zoe Davey, Elaina-Sophia Dupont, Dudley Ferguson, Luis Gijon Pablo, Jack Hewitt,   Peter Hewitt, Cody Martin, Hunter North, Dustin Page, Shea Patel, Kate Reichelt, Alison, Stephan, William Tompkins

 

2022-2023

Rhinebeck High School

4th Quarter

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Brooke Aierstok, Noah Bancroft, Kylie Barbato, Lola-Dillon Cahill, Christian Cale, Brooke Centineo, Hudson Cherrits, Roxanne Clark, Andrew Clegg, Vanessa Codacovi, Kathryn Coggeshall, Maeve Doran, Derek Empert, Hannah Fixler, Emily Gibbons, Joseph Hagerty, Grace Hanna, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Ryan Kappeller, Nadine Karchmer, 

Alex Kemnitzer, Zelda Kosofsky, Greta LeHane, Lana Lieberman, Drew Milne, Jorge Murataya-Angot, Emma Neuneker, Finn Quested, Julie Rifenburgh, 

Noah Roger, Maxwell Stickle, Sarah Anne Szabo, Giovanna Tomitz, Aurora Tompkins, Natalie Traudt, Margaret Weld, Madison White 

Grade 11

Laila Alam, Luca Andries, Jack Barry, Bodhi Binetti, Ella Brick, Killian Briggs,  

Luke Butler, Keillor Cherrits, Anna Engel, Margaux Epter, Spencer Firestone, Samuel Fleming, Sophia Guerra, Parker Gutterman, Hunter Gutterman, Annika Haile, Alexa Hartman, Allison Hewitt, Kaylani Kasnia-Herman, Addison Kelly, Charlie Kozma, Chloe Moor, Owen Mulligan, June Nathan, Frances Nathan, Alan Pastran, Olivia Pulver, Maya Quon-Youle, Anna Savolainen,  Sophia Schofield, Lena Sealey-Nicotra, Elyse Seldin, Emily Seldin, Bianca Spinelli, Ezra Steinman,  Malcolm Stewart, Nathaniel Strassberger, Delilah Tumolo, Adrielle Whidbee 

Grade 10

  

Annabel Allen, Noah Browne, Mateo Chamorro, Sarah Coggeshall, Mia Cokonis, Wallace Cole, Braedon Connolly-Rebholtz, Alaina Dampf, Melkitu Dentico, Sophie Derman, Francisca Dickens, Lisanne Epter, Laila Eshel, Brady Fischer, Addison Fountain, Henry Frischknecht, Jason Gisby-Hanks, Luke Gisby-Hanks, Jillian Hanna, Alexander Herr, Seth Hoag, Molly Leary, Henry LeHane, Jack Louden, Connor Meltzer, Fiona Murray, Amanda O’Han, Genevieve Oleszewski, Ryan Phillips, Kelly Thai, Jesse Tompkins Jr., Zoe Ulrich, Laila Valentino, Maya Williams, Charlotte Woods

 

Grade 9

  

Rajan Alam, Sunday Ault Nolan, Chloe Buri da Cunha, Joslan Carter, Jackson Daly, Mason Decker, Nathan D’Ordine, Raymond Eckert, Greyson Ferber, Eleanor Firestone, Sawyer Giles, Luca Hammill-Dutt, Amaia Hayes, Adrian Jensen, Caswell LaRose, Nora Lopez, Beatrice MacDonald, Brandon Martinez, Cheyenne McNamara, Zsuzsanna Moore, Jackson Morton, Jayden Pastran, Giovanna Pozza, Alan Raitt, Haven Ramsey, Madison Ranalli, Gabriel Renaldo, Abigail Roger, Kaia Rouse, Hunter Szabo,  Genevieve Wahlgren, Mira Zeff

 

 HONOR ROLL

Grade 12

  

Emanuel Allen, McKenna Ault Nolan, Mckenzie Capalbo, Jonathan Cruz-Cruz, Richard Dentico Jr., Alexis Kalafala, Mason Leary, Jalen McClennon, Lara Ozcan, Vasiliki Psichas, Alexander Pulver, Rohm Ramsey, Leonard Romeo, Kye Rose, Saxton Terranova 

 

Grade 11

  

Yoav Alperson, Katherine Beeler, Romain Benhamou, Alexander Binnie, Mason Compton, Julia Duch, Griffin Giles, Kyle Gillette, Marco Kibel DeCola, Carter Lewis, Charlotte Nathan, Aiden Prezzano, Nash Roberts, Brendan Rose, Maria Santiago, Paige Sheppard, Matthew Vansteenburg, Colin White, Lucas White 

 

Grade 10

  

Naomi Bozenski, Grace Dentico, Zain El-Jabari, Shea Gallagher, Gretah Kilmer, Willa Kurtz, Grady Pietras, Annie Prezzano, Danielle Rocco, Parker Ruger, Hannah Sharp, Jacob Stephan, Kayden Torgersen, Tulloch Walther, Christopher Winters

 

Grade 9

  

Isabel Carpenter, Abigail Connolly, Jennifer Cruz, Macilyn Eighmy, Kais Hejazi, Silvia Higgins,
Addison Kalafala, Wolfe Kibel DeCola, Isabella Maiorino, Yousef Mansour-Barillas, Mackenzie Massarone, Nathaniel Mastroeni, Jack Melious, Joseph Pociask, Liam Resnik, Liam Spellman, Violet Turck, Elliot VanSteenburg, Landon Williams, Calder Wright
 

 

 

HONOR ROLL 

Grade 12

  

Felix Adams, Jack Bettigole, Rena Burkhart, Andy Castellanos, Jonathan Fixler, Thomas Hewitt, Carter Hines, Adam Kovar, Alphonse Mannan, Colette Powell, Josephine Raccuia, Liam Stark, Fredric Winham, Ava Wolfe 

 

Grade 11

  

Jerriemy Chilson, Savannah Fiore, Hunter Hoehn, Danica Milliot, Corey Mund 

 

Grade 10

  

Lily Archer, Diego DeLeon-Michel, Lillian Eighmy, Skyler Greene, Trayse Kasnia-Herman, Emilia Ruiz-Michels, Madeline Santoro, Benjamin Wheeler 

Grade 9

  

Matan Alperson, Max Beecher, Quin Gideon, Atticus Hagen, Angeles Lucas-Garcia, Isabella Pendergast, Noah Thomas, Harry Whidbee, Juliette Wisniewski 

 

3rd Quarter

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Brooke Aierstok, Noah Bancroft, Kylie Barbato, Lola-Dillon Cahill, Christian Cale, Andy Castellanos, Brooke Centineo, Hudson Cherrits, Roxanne Clark, Andrew Clegg, Vanessa Codacovi, Richard Dentico Jr., Maeve Doran, Derek Empert, Hannah Fixler, Emily Gibbons, Joseph Hagerty, Grace Hanna, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Alexis Kalafala, Ryan Kappeller, Alex Kemnitzer, Mason Leary, Greta LeHane, Lana Lieberman, Drew Milne, Emma Neuneker, Finn Quested, Noah Roger, Sarah Anne Szabo, Aurora Tompkins, Madison White


Grade 11

Laila Alam, Yoav Alperson, Luca Andries, Jack Barry, Romain Benhamou, Bodhi Binetti, Ella Brick, Killian Briggs, Luke Butler, Keillor Cherrits, Anna Engel, Margaux Epter, Spencer Firestone, Samuel Fleming, Griffin Giles, Parker Gutterman, Hunter Gutterman, Annika Haile, Alexa Hartman, Allison Hewitt, Addison Kelly, Marco Kibel DeCola, Charlie Kozma, Chloe Moor, June Nathan, Frances Nathan, Olivia Pulver, Maya Quon-Youle, Anna Savolainen, Sophia Schofield, Lena Sealey-Nicotra, Elyse Seldin, Emily Seldin, Bianca Spinelli, Ezra Steinman, Malcolm Stewart, Nathaniel Strassberger, Delilah Tumolo, Adrielle Whidbee

Grade 10

Annabel Allen, Noah Browne, Mateo Chamorro, Sarah Coggeshall, Mia Cokonis, Wallace Cole, Braedon Connolly-Rebholtz, Alaina Dampf, Melkitu Dentico, Sophie Derman, Francisca Dickens, Zain El-Jabari, Lisanne Epter, Brady Fischer, Addison Fountain, Henry Frischknecht, Jason Gisby-Hanks, Luke Gisby-Hanks, Jillian Hanna, Alexander Herr, Seth Hoag, Gretah Kilmer, Molly Leary, Henry LeHane, Jack Louden, Connor Meltzer, Fiona Murray, Amanda O’Han, Ryan Phillips, Grady Pietras, Parker Ruger, Emilia Ruiz-Michels, Hannah Sharp, Kelly Thai, Jesse Tompkins Jr., Zoe Ulrich, Laila Valentino, Maya Williams, Charlotte Woods

Grade 9

Rajan Alam, Chloe Buri da Cunha, Joslan Carter, Jackson Daly, Mason Decker, Nathan D’Ordine, Raymond Eckert, Eleanor Firestone, Sawyer Giles, Amaia Hayes, Adrian Jensen, Caswell LaRose, Nora Lopez, Beatrice MacDonald, Brandon Martinez, Mackenzie Massarone, Zsuzsanna Moore, Jackson Morton, Jayden Pastran, Joseph Pociask, Alan Raitt, Haven Ramsey, Madison Ranalli, Gabriel Renaldo, Abigail Roger, Kaia Rouse, Hunter Szabo,Elliot Vansteenburg, Genevieve Wahlgren, Mira Zeff


HONOR ROLL

 Grade 12

Emanuel Allen, Samuel Ashworth, Jack Bettigole, Rena Burkhart, Jonathan Cruz-Cruz, Jonathan Fixler, Sean Gilleran, Grace Hanna, Carter Hines, Cache Holt, Nadine Karchmer, Zelda Kosofsky, Adam Kovar, Nova Maduro-Khoo, Alphonse Mannan, Jorge Murataya-Angot, Lara Ozcan, Colette Powell, Vasiliki Psichas, Alexander Pulver, Josephine Raccuia, Rohm Ramsey, Julie Rifenburgh, Saxton Terranova, Natalie Traudt, Margaret Weld, Fredric Winham, Ava Wolfe

Grade 11

Reagan Aierstok, Katherine Beeler, Alexander Binnie, Mason Compton, Julia Duch, Savannah Fiore, Sofia Guerra, Kaylani Kasnia-Herman, Carter Lewis, Bailey Moura, Owen Mulligan, Charlotte Nathan, Aiden Prezzano, Nash Roberts, Maria Santiago, Paige Sheppard, Matthew Vansteenburg, Colin White, Lucas White

Grade 10

Lily Archer, Naomi Bozenski, Grace Dentico, Shea Gallagher, Willa Kurtz, Genevieve Oleszewski, Daniela Perez-Baltazar, Danielle Rocco, Maynor Sacul, Jacob Stephan, Tulloch Walther Christopher Winters

 

Grade 9

Alexander Aierstok, Sunday Ault Nolan, Isabel Carpenter, Jennifer Cruz, Macilyn Eighmy, Greyson Ferber, Atticus Hagen, Addison Kalafala, Yousef Mansour-Barillas, Jack Melious, Joseph Pociask, Giovanna Pozza, Anna Quattrone, Gregory Reed, Liam Resnik, Liam Spellman, Violet Turck, Landon Williams, Calder Wright

 

HONORABLE MENTION

Grade 12

McKenna Ault Nolan, Mckenzie Capalbo, Brendan Dougherty, Owen Oleszewski, Giovanni Ramirez, Leonard Romeo, Liam Stark

Grade 11

Kyle Gillette, Zackary Hart, Hunter Hoehn, E Jeffreys, Danica Milliot, Keegan Muff, Corey Mund, Declan Walther

 

Grade 10

Jeremiah Boyd, Finley Dalu, Diego DeLeon-Michel, Trayse Kasnia-Herman, Madeline Santoro, Sadie Traudt

Grade 9

Matan Alperson, Silvia Higgins, Angeles Lucas-Garcia, Fisher Mundigo, Jonathan Schreiber

 

2nd Quarter

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Brooke Aierstok, Noah Bancroft, Kylie Barbato, Rena Burkhart, Lola-Dillon Cahill, Christian Cale, Roxanne Clark, Andrew Clegg, Vanessa Codacovi, Richard Dentico Jr., Maeve Doran, Derek Empert, Hannah Fixler, Emily Gibbons, Sean Gilleran, Joseph Hagerty, Grace Hanna, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Thomas Hewitt, Alexis Kalafala, Ryan Kappeller, Alexis Kemnitzer, Mason Leary, Greta LeHane, Lana Lieberman, Emma Neuneker, Lara Ozcan, Finn Quested, Josephine Raccuia, Julie Rifenburgh, Noah Roger, Sarah Anne Szabo, Aurora Tompkins, Natalie Traudt, Margaret Weld, Madison White


Grade 11

Laila Alam, Yoav Alperson, Luca Andries, Jack Barry, Bodhi Binetti, Ella Brick, Killian Briggs, Luke Butler, Julia Duch, Margaux Epter, Spencer Firestone, Samuel Fleming, Griffin Giles, Parker Gutterman, Hunter Gutterman, Annika Haile, Alexa Hartman, Allison Hewitt, Addison Kelly, Marco Kibel DeCola, Charlie Kozma, Carter Lewis, Chloe Moor, Owen Mulligan, June Nathan, Frances Nathan, Alan Pastran, Aiden Prezzano, Olivia Pulver, Maya Quon-Youle, Anna Savolainen, Sophia Schofield, Lena Sealey-Nicotra, Elyse Seldin, Emily Seldin, Bianca Spinelli, Ezra Steinman, Malcolm Stewart, Nathaniel Strassberger, Delilah Tumolo, Declan Walther, Adrielle Whidbee, Lucas White


Grade 10

Noah Browne, Mateo Chamorro, Sarah Coggeshall, Mia Cokonis, Wallace Cole, Braedon Connolly-Rebholtz, Alaina Dampf, Melkitu Dentico, Sophie Derman, Francisca Dickens, Lisanne Epter, Brady Fischer, Addison Fountain, Henry Frischknecht, Jason Gisby-Hanks, Luke Gisby-Hanks, Jillian Hanna, Alexander Herr, Seth Hoag, Gretah Kilmer, Henry LeHane, Jack Louden, Connor Meltzer, Fiona Murray, Amanda O’Han, Ryan Phillips, Annie Prezzano, Danielle Rocco, James Roush, Parker Ruger, Emilia Ruiz-Michels, Hannah Sharp, Jacob Stephan, Kelly Thai, Jesse Tompkins Jr., Zoe Ulrich, Laila Valentino, Maya Williams, Charlotte Woods


Grade 9

Rajan Alam, Chloe Buri da Cunha, Joslan Carter, Jackson Daly, Mason Decker, Nathan D’Ordine, Raymond Eckert, Eleanor Firestone, Sawyer Giles, Luca Hammill-Dutt, Amaia Hayes, Adrian Jensen, Addison Kalafala, Caswell LaRose, Nora Lopez, Beatrice MacDonald, Isabella Maiorino, Brandon Martinez, Mackenzie Massarone, Cheyenne McNamara, Jack Melious, Jackson Morton, Jayden Pastran, Joseph Pociask, Alan Riatt, Haven Ramsey, Madison Ranalli, Gabriel Renaldo, Liam Resnik, Abigail Roger, Kaia Rouse, Hunter Szabo,  Elliot Vansteenburg, Genevieve Wahlgren


HONOR ROLL

Grade 12

Emanuel Allen, McKenna Ault Nolan, Andy Castellanos, Jonathan Cruz-Cruz, Jonathan Fixler, Sean Gilleran, Nadine Karchmer, Zelda Kosofsky, Adam Kovar, Alphonse Mannan, Jalen McClennon, Riley Moura, Colette Powell, Alexander Pulver, Rohm Ramsey, Maxwell Stickle, Saxton Terranova, Fredric Winham, Ava Wolfe

Grade 11

Katherine Beeler, Romain Benhamou, Keillor Cherrits, Mason Compton, Kyle Gillette, Sofia Guerra, Hunter Hoehn, Kaylani Kasnia-Herman, Carter Lewis, Bailey Moura, Owen Mulligan, Maria Santiago, Paige Sheppard

Grade 10

Annabel Allen, Jeremiah Boyd, Naomi Bozenski, Lillian Eighmy, Zain El-Jabari, Clayton Funk, Jr., Shea Gallagher, Willa Kurtz, Genevieve Oleszewski, James Roush, Maynor Sacul, Kayden Torgersen, Sadie Traudt, Christopher Winters

 Grade 9

Alexander Aierstok, Sunday Ault Nolan, Abigail Connolly, Jennifer Cruz, Wilhelmina Dwyer, Macilyn Eighmy, Greyson Ferber, Atticus Hagen, Silvia Higgins, Wolfe Kibel DeCola, Yousef Mansour-Barillas, Nathaniel Mastroeni, Fisher Mundigo, Violet Turck, Harry Whidbee, Landon Williams, Calder Wright

HONORABLE MENTION

Grade 12

Jack Bettigole, Mckenzie Capalbo, Cache Holt, Drew Milne, Riley Moura, Owen Oleszewski, Angel Perez Baltazar, Giovanni Ramirez, Leonard Romeo

Grade 11

Jaden Annese, Alexander Binnie, Jerriemy Chilson, Nash Roberts, Matthew Vansteenburg, Colin White

Grade 10

Lily Archer, Finley Dalu, Diego DeLeon-Michel, Clayton Funk Jr., Skyler Greene, Trayse Kasnia-Herman, Daniela Perez Baltazar, Madeline Santoro, Tulloch Walther, Benjamin Wheeler

Grade 9

Matan Alperson, Max Beecher, Isabel Carpenter, Quin Gideon, Troy Martin, Juliette Wisniewski

1st Quarter

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Brooke Aierstok, McKenna Ault Nolan, Noah Bancroft, Kylie Barbato, Lola-Dillon Cahill, Christian Cale, Roxanne Clark, Andrew Clegg, Vanessa Codacovi, Richard Dentico Jr., Maeve Doran, Derek Empert, Hannah Fixler, Emily Gibbons, Joseph Hagerty, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Thomas Hewitt, Alexis Kemnitzer, Zelda Kosofsky, Adam Kovar, Mason Leary, Greta LeHane, Lana Lieberman, Alphonse Mannan, Emma Neuneker, Colette Powell, Finn Quested, Josephine Raccuia, Rohm Ramsey, Julie Rifenburgh, Noah Roger, Maxwell Stickle, Sarah Anne Szabo, Saxton Terranova, Aurora Tompkins, Natalie Traudt

Grade 11

Laila Alam, Luca Andries, Jack Barry, Katherine Beeler, Bodhi Binetti, Ella Brick, Killian Briggs, Keillor Cherrits, Julia Duch, Anna Engel, Margaux Epter, Spencer Firestone, Samuel Fleming, Parker Gutterman, Hunter Gutterman, Annika Haile, Alexa Hartman, Allison Hewitt, Kaylani Kasnia-Herman, Addison Kelly, Marco Kibel DeCola, Charlie Kozma, Chloe Moor, Owen Mulligan, June Nathan, Frances Nathan, Alan Pastran, Olivia Pulver, Maya Quon-Youle, Anna Savolainen, Sophia Schofield, Lena Sealey-Nicotra, Elyse Seldin, Emily Seldin, Bianca Spinelli, Ezra Steinman, Malcolm Stewart, Nathaniel Strassberger, Delilah Tumolo, Adrielle Whidbee

Grade 10

Noah Browne, Mateo Chamorro, Sarah Coggeshall, Wallace Cole, Braedon Connolly-Rebholtz, Alaina Dampf, Melkitu Dentico, Sophie Derman, Francisca Dickens, Lisanne Epter, Addison Fountain, Henry Frischknecht, Shae Gallagher, Jason Gisby-Hanks, Luke Gisby-Hanks, Jillian Hanna, Alexander Herr, Seth Hoag, Willa Kurtz, Molly Leary, Henry LeHane, Jack Louden, Connor Meltzer, Fiona Murray, Amanda O’Han, Genevieve, Oleszewski, Ryan Phillips, Grady Pietras, Annie Prezzano, Joseph Ramirez, Danielle Rocco, Parker Ruger, Emilia Ruiz-Michels, Hannah Sharp, Jacob Stephan, Kelly Thai, Jesse Tompkins Jr., Keely Torgersen, Zoe Ulrich, Laila Valentino, Maya Williams, Christopher Winters, Charlotte Woods

Grade 9

Rajan Alam, Chloe Buri da Cunha, Joslan Charter, Jennifer Cruz, Jackson Daly, Mason Decker, Nathan D’Ordine, Wilhelmina Dwyer, Raymond Eckert, Eleanor Firestone, Sawyer Giles, Luca Hammill-Dutt, Amaia Hayes, Silvia Higgins, Adrian Jensen, Wolf Kibel DeCola, LaRose Caswell, Nora Lopez, Beatrice MacDonald, Brandon Martinez, Mackenzie Massarone, Cheyenne McNamara, Zsuzsanna Moore, Jackson Morton, Jayden Pastran, Giovanna Pozza, Alan Riatt, Haven Ramsey, Madison Ranalli, Gabriel Renaldo, Abigail Roger, Kaia Rouse, Hunter Szabo, Eve Tourtelot, Dominick Turck, Genevieve Wahlgren

 

HONOR ROLL

Grade 12

Felix Adams, Emanuel Allen, Jack Bettigole, Rena Burkhart, Andy Castellanos, Hudson Cherrits, Jonathan Fixler, Grace Hanna, Nadine Karchmer, Nova Maduro-Khoo, Jalen McClennon, Alexander Pulver, Giovanni Ramirez, Leonard Romeo, Liam Stark, Jack Veith, Margaret Weld, Madison White, Fredric Winham, Ava Wolfe

Grade 11

Romain Benhamou, Alexander Binnie, Luke Butler, Mason Compton, Griffin Giles, Hunter Hoehn, Carter Lewis, Bailey Moura, Corey Mund, Charlotte Nathan, Aidan Prezzano, Colin White

Grade 10

Annabel Allen, Lily Archer, Jeremiah Boyd, Naomi Bozenski, Mia Cokonis, Grace Dentico, Zain El-Jabari, Brady Fischer, Skyler Greene, Riona Hack, Trayse Kasnia-Herman, Gretah Kilmer, Daniela Perez Baltazar, Maynor Sacul, Madeline Santoro, Sadie Traudt, Tulloch Walther

Grade 9

Alexander Aierstok, Sunday Ault Nolan, Isabel Carpenter, Abigail Connolly, Macilyn Eighmy, Addison Kalafala, Isabella Maiorino, Yousef Mansour-Barillas, Nathaniel Mastroeni, Jack Melious, Joseph Pociask, Anna Quattrone, Gregory Reed, Liam Resnik, Jonathan Schreiber, Liam Spellman, Noah Thomas, Violet Turck, Harry Whidbee, Landon Williams, Calder Wright

HONORABLE MENTION

Grade 12

Samuel Ashworth, Thomas Barhydt II, Mckenzie Capalbo, Brendan Dougherty, Austin Hearn, Cache Holt, Drew Milne, Jorge Murataya-Angot, Owen Oleszewski, Angel Perez Baltazar, Vasiliki Psichas

Grade 11

Jaden Annese, Eamon Erdman, Savannah Fiore, Kyle Gillette, Zachary Hart, Emily Jeffreys, Samantha Jordan, Danica Milliot, Keegan Muff, Gian Rivera, Nash Roberts, Maria Santiago, Paige Sheppard, Ivo Uebbing, Matthew Vansteenburg, Declan Walther, Lucas White

Grade 10

 Jackson Condes, Finley Dalu, Diego DeLeon-Michel, Lillian Eighmy, Bennett Knoop, Dhru Patel, James Roush, Gaven Salerno, Sean Satta, Benjamin Wheeler

Grade 9

Matan Alperson, Kellianne Erdman, Quin Gideon, Atticus Hagen, Troy Martin, Isabella Pendergast, Juliette Wisniewski

 

2021-2022

4th  Quarter

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Bryce Aierstok, Katherine Beichert, Ian Binnie, Hannah Blass, Sana Cheema, Evelyn Cooper, Autumn Cupano, Xavier Davey, Lucas Dentico, Alejandra Dickens, Johanna Dull, Logan Dykeman, Glen Fowler, Nadiya Grossman, Benjamin Hutchings, Shae Jenkins, Radha Lahiri, Anna Lawson, Lucy Lawson, Alexis Martinez, Reilly O’Neill, Sarah Palastra, Edgar Pastran, Brooke Pociask, Camdyn Rakow, Rebecca Reed, Nicholas Rocco, Marcus Roger, Olivia Selby, Emily Shute, Ella Wolfe

Grade 11

Brooke Aierstok, Noah Bancroft, Lola-Dillon Cahill, Christian Cale, Andy Castellanos, Brooke Centineo, Hudson Cherrits, Roxanne Clark, Vanessa Codacovi, Kathryn Coggeshall, Richard Dentico Jr., Maeve Doran, Hannah Fixler, Emily Gibbons, Joseph Hagerty, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Thomas Hewitt, Ryan Kappeller, Alex Kemnitzer, Zelda Kosofsky, Greta LeHane, Alphonse Mannan, Drew Milne, Emma Neuneker, Owen Oleszewski, Alexander Pulver, Finn Quested, Josephine Raccuia, Rohm Ramsey, Noah Roger, Sarah Anne Szabo, Saxton Terranova, Margaret Weld, Madison White

Grade 10

Laila Alam, Jack Barry, Katherine Beeler, Bodhi Binetti, Ella Brick, Killian Briggs, Luke Butler,

Keillor Cherrits, Julia Duch, Anna Engel, Margaux Epter, Spencer Firestone, Samuel Fleming, Griffin Giles, Parker Gutterman, Annika Haile, Alexa Hartman, Allison Hewitt, Kaylani Kasnia-Herman, Addison Kelly, Charlie Kozma, Chloe Moor, Owen Mulligan, Frances Nathan, June Nathan, Alan Pastran, Aidan Prezzano, Olivia Pulver, Maya Quon-Youle, Gabriella Randazzo, Brendan Rusnack, Anna Savolainen, Sophia Schofield, Lena Sealey-Nicotra, Elyse Seldin, Emily Seldin, Bianca Spinelli, Ezra Steinman, Malcolm Stewart, Nathaniel Strassberger, Delilah Tumolo, Matthew Vansteenburg, Adrielle Whidbee

Grade 9

Noah Browne, Sarah Coggeshall, Mia Cokonis, Wallace Cole, Braedon Connolly-Rebholtz, Alaina Dampf, Melkitu Dentico, Francisca Dickens, Lisanne Epter, Laila Eshel, Brady Fischer, Addison Fountain, Henry Frischknecht, Shea Gallagher, Jason Gisby-Hanks, Luke Gisby-Hanks, Jillian Hanna, Alexander Herr, Trayse Kasnia-Herman, Matteo Lagnese, Molly Leary, Henry LeHane, Jack Louden, Connor Meltzer, Amanda O’Han, Genevieve Oleszewski, Ryan Phillips, Annie Prezzano, Danielle Rocco, Parker Ruger, Hannah Sharp, Jacob Stephan, Kelly Thai, Jesse Tompkins Jr., Keely Torgersen, Zoe Ulrich, Laila Valentino, Maya Williams, Charlotte Woods

HONOR ROLL

Grade 12

Marc Beecher, Mika Marshall, Ryan Milne, Jesse Nathan, Matthew Raccuia, Colin Reichelt, Owen Rinaldi, Megan Russell, Maeve Szwed, Laura Voorhis, Joshua Youngquist

Grade 11

Mckenna Ault Nolan, Kylie Barbato, Jack Bettigole, Rena Burkhart, Andrew Clegg, Derek Empert, Jonathan Fixler, Grace Hanna, Alexis Kalafala, Nadine Karchmer, Mason Leary, Lana Lieberman, Jalen McClennon, Jorge Murataya-Angot, Colette Powell, Vasiliki Psichas, Julie Rifenburgh, Gerson Santamaria Turcios, Maxwell Stickle, Aurora Tompkins, Jack Veith, Fredric Winham, Ava Wolfe

Grade 10

Reagan Aierstok, Yoav Alperson, Luca Andries, Alexander Binnie, Matthew Chianese, Hunter Gutterman, Zachary Hart, Hunter Hoehn, Marco Kibel DeCola, Carter Lewis, Vanessa Lucas-Pablo, Charlotte Nathan, Paige Sheppard, Ava Yarabek

Grade 9

Naomi Bozenski, Grace Dentico, Zain El-Jabari, Skyler Greene, Seth Hoag, Willa Kurtz, Fiona Murray, Grady Pietras, Joseph Ramirez, Josephine Rourke, Emilia Ruiz-Michels, Anila Schmidt, Sadie Traudt, Benjamin Wheeler, Christopher Winters

HONORABLE MENTION

Grade 12

Britney Cruz-Cruz, Henry Dalu, Sean Duke, Adan Koepp, David Miller, Michael Phillips, Rose Snyder, Jacob Valentino, Jack Viator

Grade 11

Brendan Dougherty, Parker Dutton, Natalie Traudt

Grade 10

Kyle Gillette, Sofia Guerra, Emily Jeffreys, Danica Milliot, Nash Roberts, Colin White

Grade 9

Lily Archer, Riona Hack, Madeline Santoro, Tulloch Walther

 

3rd Quarter

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Bryce Aierstok, Marc Beecher, Katherine Beichert, Raylie Bence, Hannah Blass, Sana Cheema, Evelyn Cooper, Autumn Cupano, Xavier Davey, Lucas Dentico, Alejandra Dickens, Johanna Dull, Logan Dykeman, Glen Fowler, Lara Fusaro, Nadiya Grossman, Benjamin Hutchings, Shae Jenkins, Radha Lahiri, Anna Lawson, Lucy Lawson, Mika Marshall, Alexis Martinez, Reilly O’Neill, Sarah Palastra, Edgar Pastran, Brooke Pociask, Camdyn Rakow, Rebecca Reed, Owen Rinaldi, Nicholas Rocco, Marcus Roger, Olivia Selby, Emily Shute, Laura Voorhis, Ella Wolfe, Joshua Youngquist

Grade 11

Brooke Aierstok, Noah Bancroft, Kylie Barbato, Lola-Dillon Cahill, Christian Cale, Andy Castellanos, Roxanne Clark, Richard Dentico Jr., Maeve Doran, Derek Empert, Hannah Fixler, Johnathan Fixler, Emily Gibbons, Joseph Hagerty, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Alexis Kalafala, Ryan Kappeller, Alex Kemnitzer, Zelda Kosofsky, Mason Leary, Greta LeHane, Emma Neuneker, Owen Oleszewski, Alexander Pulver, Josephine Raccuia, Rohm Ramsey, Julie Rifenburgh, Noah Roger, Sarah Anne Szabo, Saxton Terranova, Margaret Weld

Grade 10

Laila Alam, Jack Barry, Katherine Beeler, Bodhi Binetti, Ella Brick, Killian Briggs, Luke Butler, Keillor Cherrits, Matthew Chianese, Julia Duch, Anna Engel, Margaux Epter, Spencer Firestone, Samuel Fleming, Griffin Giles, Hunter Gutterman, Parker Gutterman, Annika Haile, Zachary Hart, Alexa Hartman, Allison Hewitt, Addison Kelly, Charlie Kozma, Chloe Moor, Frances Nathan, June Nathan, Alan Pastran, Olivia Pulver, Gabriella Randazzo, Brendan Rusnack, Anna Savolainen, Sophia Schofield, Lena Sealey-Nicotra, Elyse Seldin, Emily Seldin, Ezra Steinman, Malcolm Stewart, Nathaniel Strassberger, Delilah Tumolo, Matthew Vansteenburg, Adrielle Whidbee

Grade 9

 Annabel Allen, Noah Browns, Sarah Coggeshall, Wallace Cole, Braedon Connolly-Rebholtz, Alaina Dampf, Grace Dentico, Melkitu Dentico, Francisca Dickens, Lisanne Epter, Laila Eshel, Addison Fountain, Henry Frischknecht, Jason Gisby-Hanks, Luke Gisby-Hanks, Jillian Hanna, Alexander Herr, Matteo Lagnese, Henry LeHane, Jack Louden, Connor Meltzer, Amanda O’Han, Ryan Phillips, Danielle Rocco, Parker Ruger, Emilia Ruiz-Michels, Maynor Sacul, Hannah Sharp, Kelly Thai, Jesse Tompkins Jr., Keely Torgersen Zoe Ulrich, Laila Valentino, Maya Williams, Charlotte Woods

HONOR ROLL

Grade 12

Ian Binnie, Cameron Cassano, Lucas Dentico, Elizabeth Ellis, Liam Finnegan, Davin Greene,  Savanna Martin, David Miller, Jesse Nathan, Michael Phillips, Matthew Raccuia, Colin Reichelt, Megan Russell, Maeve Szwed, Jack Viator

Grade 11

Mckenna Ault Nolan, Jack Bettigole, Rena Burkhart, Brooke Centineo, Hudson Cherrits, Andrew Clegg, Britney Cruz-Cruz, Grace Hanna, Thomas Hewitt, Hallman Kearney, Lana Lieberman, Alphonse Mannan, Drew Milne, Jorge Murataya-Angot, Maxwell Stickle, Aurora Tompkins, Jack Veith, Madison White, Ava Wolfe

Grade 10

Luca Andries, Alexander Binnie, Hunter Hoehn, Emily Jefferys, Kaylani Kasnia-Herman, Marco Kibel DeCola, Carter Lewis, Owen Mulligan, Charlotte Nathan, Paige Sheppard, Bianca Spinelli, Colin White

Grade 9

Naomi Bozenski, Mia Cokonis, Zain El-Jabari, Brady Fischer, Shea Gallagher, Seth Hoag, Trayse Kasnia-Herman, Gretah Kilmer, Molly Leary, Fiona Murray, Grady Pietras, Joseph Ramirez, Anila Schmidt, Jacob Stephan, Tulloch Walther, Benjamin Wheeler, Christopher Winters

HONORABLE MENTION

Grade 12

Johanna Doyle, Ryan Milne, Colin O’Connor, Owen Thomas

Grade 11

Emanuel Allen, Samuel Ashworth, Mckenzie Capalbo, Parker Dutton, Sean Gilleran, Angel Perez Baltazar, Vasiliki Psichas, Leonard Romeo, Gerson Santa Maria Turcios, Liam Stark, Natalie Traudt

Grade 10

Savannah Fiore, Kyle Gillette, Vanessa Lucas-Pablo, Danica Milliot, Bailey Moura, Keegan Muff, Corey Mund, Nash Roberts, Maria Santiago, Lucas White

Grade 9

Jeremiah Boyd, Finley Dalu, Dhru Patel, Daniela Perez Baltazar, Ryan Pinzel, Sadie Traudt


2nd Quarter

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Bryce Aierstok, Katherine Beichert, Raylie Bence, Hannah Blass, Sana Cheema, Evelyn Cooper, Autumn Cupano, Xavier Davey, Lucas Dentico, Alejandra Dickens, Johanna Dull, Logan Dykeman, Davin Greene, Nadiya Grossman, Benjamin Hutchings, Shae Jenkins, Radha Lahiri, Anna Lawson, Lucy Lawson, Savanna Martin, Ryan Milne, Reilly O’Neill, Sarah Palastra, Edgar Pastran, Brooke Pociask, Camdyn Rakow, Rebecca Reed, Colin Reichelt, Nicholas Rocco, Marcus Roger, Olivia Selby, Emily Shute, Laura Voorhis, Ella Wolfe

Grade 11

Brooke Aierstok, Noah Bancroft, Kylie Barbato, Lola-Dillon Cahill, Christian Cale, Hudson Cherrits, Roxanne Clark, Richard Dentico Jr., Maeve Doran, Hannah Fixler, Emily Gibbons, Joseph Hagerty, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Alexis Kalafala, Ryan Kappeller, Nadine Karchmer, Alex Kemnitzer, Zelda Kosofsky, Mason Leary, Greta LeHane, Alphonse Mannan, Emma Neuneker, Alexander Pulver, Finn Quested, Josephine Raccuia, Rohm Ramsey, Julie Rifenburgh, Noah Roger, Sarah Anne Szabo, Saxton Terranova, Margaret Weld

Grade 10

Laila Alam, Jack Barry, Bodhi Binetti, Alexander Binnie, Ella Brick, Killian Briggs, Luke Butler, Keillor Cherrits, Matthew Chianese, Julia Duch, Anna Engel, Margaux Epter, Spencer Firestone, Samuel Fleming, Griffin Giles, Parker Gutterman, Annika Haile, Zachary Hart, Alexa Hartman, Allison Hewitt, Addison Kelly, DeCola Kibel, Charlie Kozma, Carter Lewis, Chloe Moor, Frances Nathan, June Nathan, Alan Pastran, Aidan Prezzano, Olivia Pulver, Maya Quon-Youle, Gabriella Randazzo, Anna Savolainen, Sophia Schofield, Lena Sealey-Nicotra, Elyse Seldin, Emily Seldin, Ezra Steinman, Malcolm Stewart, Nathaniel Strassberger, Delilah Tumolo, Adrielle Whidbee

Grade 9

Annabel Allen, Noah Browns, Sarah Coggeshall, Wallace Cole, Braedon Connolly-Rebholtz, Melkitu Dentico, Francisca Dickens, Lisanne Epter, Laila Eshel, Addison Fountain, Henry Frischknecht, Shae Gallagher, Jason Gisby-Hanks, Jillian Hanna, Alexander Herr, Matteo Lagnese, Henry LeHane, Jack Louden, Connor Meltzer, Amanda O’Han, Ryan Phillips, Annie Prezzano, Emilia Ruiz-Michels, Maynor Sacul, Hannah Sharp, Kelly Thai, Jesse Tompkins Jr., Zoe Ulrich, Laila Valentino, Benjamin Wheeler, Maya Williams, Charlotte Woods


HONOR ROLL

Grade 12

Marc Beecher, Ian Binnie, Cameron Cassano, Britney Cruz-Cruz, Henry Dalu, Johanna Doyle, Liam Finnegan, Lara Fusaro, Mika Marshall, Alexis Martinez, David Miller, Jesse Nathan, Matthew Raccuia, Owen Rinaldi, Megan Russell, Rose Snyder, Maeve Szwed, Jack Viator, Joshua Youngquist

Grade 11

Samuel Ashworth, Jack Bettigole, Andy Castellanos, Brooke Centineo, Andrew Clegg, Vanessa Codacovi, Derek Empert, Johnathan Fixler, Grace Hanna, Thomas Hewitt, Lana Lieberman, Drew Milne, Jorge Murataya-Angot, Owen Oleszewski, Gerson Santamaria-Turcios, Maxwell Stickle, Natalie Traudt, Jack Veith, Madison White

Grade 10

Reagan Aierstok, Luca Andries, Katherine Beeler, Savannah Fiore, Kyle Gillette, Hunter Gutterman, Hunter Hoehn, Danica Milliot, Bailey Moura, Brendan Rusnack, Lindon Stout, Matthew Vansteenburg, Colin White, Ava Yarabek

Grade 9

Naomi Bozenski, Mia Cokonis, Alaina Dampf, Grace Dentico, Zain El-Jabari, Brady Fischer, Luke Gisby-Hanks, Seth Hoag, Gretah Kilmer, Willa Kurtz, Molly Leary, Fiona Murray, Grady Pietras, Joseph Ramirez, Danielle Rocco, Parker Ruger, Anila Schmidt, Jacob Stephan, Keely Torgersen, Tulloch Walther

HONORABLE MENTION

Grade 12

Elizabeth Ellis, Glen Fowler, Michael Phillips, Emma Ruger, Matthew Suter, Jacob Valentino

Grade 11

Mckenna Ault-Nolan, Parker Dutton, Austin Hearn, Nova Maduro-Khoo

Grade 10

Yoav Alperson, Jaden Annese, Sofia Guerra, Tyler Hanson, Kaylani Kasnia-Herman, Owen Mulligan,

Nash Roberts, Maria Santiago, Lucas White

Grade 9

Jeremiah Boyd, Finley Dalu, Skyler Greene, Dhru Patel, Ryan Pinzel, Sadie Traudt, Christopher Winters

1st Quarter

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Bryce Aierstok, Marc Beecher, Katherine Beichert, Raylie Bence, Hannah Blass, Evelyn Cooper, Britney Cruz-Cruz, Autumn Cupano, Lucas Dentico, Alejandra Dickens, Johanna Dull, Logan Dykeman, Glen Fowler, Lara Fusaro, Davin Greene, Nadiya Grossman, Benjamin Hutchings, Shae Jenkins, Radha Lahiri, Anna Lawson, Lucy Lawson, Mika Marshall, Savanna Martin, Alexis Martinez, David Miller, Ryan Milne, Jesse Nathan, Sarah Palastra, Edgar Pastran, Brooke Pociask, Camdyn Rakow, Rebecca Reed, Nicholas Rocco, Olivia Selby, Emily Shute, Laura Voorhis, Ella Wolfe, Joshua Youngquist

Grade 11

Brooke Aierstok, Noah Bancroft, Kylie Barbato, Jack Bettigole, Lola-Dillon Cahill, Christian Cale, Roxanne Clark, Vanessa Codacovi, Kathryn Coggeshall, Maeve Doran, Emily Gibbons, Joseph Hagerty, Grace Hanna, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Thomas Hewitt, Ryan Kappeller, Alex Kemnitzer, Greta LeHane, Lana Lieberman, Alphonse Mannan, Emma Neuneker, Alexander Pulver, Finn Quested, Josephine Raccuia, Julie Rifenburgh, Noah Roger, Kye Rose, Sarah Szabo, Saxton Terranova, Aurora Tompkins, Margaret Weld, Fredric Winham

Grade 10

Laila Alam, Jack Barry, Bodhi Binetti, Alexander Binnie, Ella Brick, Killian Briggs, Luke Butler, Keillor Cherrits, Julia Duch, Margaux Epter, Spencer Firestone, Samuel Fleming, Griffin Giles, Parker Gutterman, Hunter Gutterman, Annika Haile, Zachary Hart, Alexa Hartman, Allison Hewitt, Hunter Hoehn, Emily Jeffreys, Addison Kelly, Marco Kibel DeCola, Charlie Kozma, Carter Lewis, Chloe Moor, June Nathan, Frances Nathan, Alan Pastran, Aidan Prezzano, Olivia Pulver, Maya Quon-Youle, Gabriella Randazzo, Brendan Rusnack, Anna Savolainen, Sophia Schofield, Lena Sealey-Nicotra, Elyse Seldin, Emily Seldin, Paige Sheppard, Bianca Spinelli, Ezra Steinman, Malcolm Stewart, Nathaniel Strassberger, Delilah Tumolo, Adrielle Whidbee

Grade 9

Annabel Allen, Noah Browne, Sarah Coggeshall, Mia Coggeshall, Wallace Cole, Braedon Connolly-Rebholtz, Melkitu Dentico, Grace Dentico, Francisca Dickens, Lisanne Epter, Laila Eshel, Henry Frischknecht, Shae Gallagher, Luke Gisby-Hanks, Jason Gisby-Hanks, Sebastian Gonzalez, Jillian Hanna, Alexander Herr, Seth Hoag, Willa Kurtz, Matteo Lagnese, Henry LeHane, Jack Louden, Connor Meltzer, Fiona Murray, Amanda O’Han, Ryan Phillips, Annie Prezzano, Josephine Rourke, Parker Ruger, Emilia Ruiz-Michels, Kelly Thai, Jesse Tompkins Jr, Keely Torgersen, Zoe Ulrich, Laila Valentino, Benjamin Wheeler, Maya Williams, Charlotte Woods

HONOR ROLL

Grade 12

Ian Binnie, Cameron Cassano, Sana Cheema, Xavier Davey, Johanna Doyle, Liam Finnegan, Reilly O’Neill, Colin Reichelt, Owen Rinaldi, Marcus Roger, Megan Russell, Rose Snyder, Matthew Suter, Maeve Szwed, Jack Viator

Grade 11

Rena Burkhart, Brooke Centineo, Parker Dutton, Derek Empert, Hannah Fixler, Cache Holt, Alexis Kalafala, Nadine Karchmer, Drew Milne, Jorge Murataya-Angot, Vasiliki Psichas, Rohm Ramsey, Gerson Santamaria Turcios, Maxwell Stickle, Jack Veith, Madison White, Ava Wolfe

Grade 10

Reagan Aierstok, Yoav Alperson, Katherine Beeler, Matthew Chianese, Kyle Gillette, Kaylani Kasnia-Herman, Danica Milliot, Bailey Moura, Corey Mund, Charlotte Nathan, Matthew Vansteenburg, Colin White, Ava Yarabek

 

Grade 9

Lily Archer, Jeremiah Boyd, Alaina Damf, Zain El-Jabari, Brady Fischer, Addison Fountain, Riona Hack, Gretah Kilmer, Grady Pietras, Danielle Rocco, Hannah Sharp, Jacob Stephan, Christopher Winters

HONORABLE MENTION

Grade 12

Henry Dalu, Sean Duke, Colin O’Connor, Michael Phillips, Jacob Valentino

Grade 11

Samuel Ashworth, McKenna Ault Nolan, Hannah Callahan, Andy Castellanos, Jonathan Fixler, Sean Gilleran, Carter Hines, Nova Maduro-Khoo, Leonard Romeo, Alan Rosenbaum, Liam Stark

Grade 10

Jaden Annese, Sofia Guerra, Tyler Hanson, Samantha Jordan, Jillian Lacey, Vanessa Lucas-Pablo, Keegan Muff, Owen Mulligan, Nash Roberts, Brendan Rose, Aydan Rose, Lindon Stout, Lucas White

Grade 9

Naomi Bozenski, Finley Dalu, Skyler Greene, Oliver Humphreys, Genevieve Oleszewski, Dhru Patel, Ryan Pinzel, Joseph Ramirez, Madeline Santoro, Sadie Traudt